top of page

KURUMSAL

Mutfak eviyenizi doğru seçtiğinizde sadece bir eviye satın almakla kalmaz kendinize de sağlıklı, kaliteli, estetik, keyifli zamanlar armağan edersiniz. Çünkü mutfak evin; mutfak eviyeleri ise mutfağın merkezidir.

Bizler 15 yıllık bir tecrübeyle bu değerli yaşam alanının bir parçasıyız. Bilgi, birikim ve tecrübelerimizi mutlu mutfaklara dönüştürmekteyiz. Avrupa standartlarında üretim yapan ilk ve tek yerli kuvars mutfak eviyesi üreticisiyiz. Siz değerli müşterilerimizle birlikte bu gururu yaşamaktayız.

Dünyayı daha iyiye doğru değiştirme potansiyelini temsil eden doğal kuvars minarellerini mutfak eviyesine dönüştürerek sektöre yön vermekteyiz. Mutfak olan her yerdeyiz.

So Glanze’nin marka değerini, ilkelerini, hedeflerini tutarlı,güvenilir ve iyi tasarlanmış kurumsal bir

kimlikle taşımaktayız.

En sağlıklı ve kaliteli eviye çeşidi olan kuvars mutfak eviyeleriyle mutluluğu tasarlamaktayız. Aradığınız kuvars mutfak eviyesini üstün tasarımları, estetik dokusu ve ürün çeşitliliğiyle So Glanze’de bulacaksınız.

Adsız tasarım.png

MİSYON

So Glanze olarak misyonumuz; sadece faaliyette bulunduğu mutfak eviyesi sektöründe değil yaşamın her alanında kaliteden, yaratıcılıktan ve emeğin yüceliğinden yana bir taraftır. Güçlü rekabet koşulları içinde büyüme potansiyeliyle hedef pazarda öne çıkan şirketimiz, yenilikçi ve özgün mutfak tasarımlarıyla sektörün lideri olmayı hedeflemektedir. Sürdürülebilir kalkınmanın yerelde başladığı bilinciyle sosyal ve ekonomik ilkelere önem vermektedir. Kuvars mutfak eviye tasarımlarıyla yaşama değer katmaktadır. So Glanze’nin üretici ve tüketicileri olarak bu gurur hepimizin.

VİZYON

So Glanze olarak vizyonumuz; modern ve geleneksel dünyanın değerlerini özgün ve yenilikçi kuvars mutfak eviyesi tasarımlarıyla buluştururken ürün ve hizmet kalitesinin sürekliliğini kalıcı hale getirmek. Marka değerini köklü ve güçlü bir noktaya taşırken mutfağınızda kalıcı izler bırakan ilk şirket olmak. Farklı mutfaklara özgü eviye tasarımlarımızla evinizin kalbini güzelleştirmek. Ürünlerimizin yenilikçi ve modern anlayışıyla hayallerinizi buluşturup sizi, mutfağınızdaki  en mutlu insana dönüştürmek. 

bottom of page